Тампони «Мальва» очима споживача

22 октября 2015 - vatfarm

Сьогодні ми все частіше звертаємо увагу на якість продукції, яку купуємо. Це говорить про те, що для нас важливий не бренд або форма, а зміст того, що ми використовуємо щодня. Для жінок серйозним і важливим питанням залишається вибір засобів інтимної гігієни, які повинні забезпечувати 100% впевненість у захисті, безпеці і комфорті. Тампони «Мальва» - це якісний і натуральний продукт, створений компанією, яка вже півстоліття виробляє високоякісну продукцію за європейськими стандартами. ТОВ «Ватфарм» - єдине підприємство з повним циклом виробництва медичної гігроскопічної вати в Україні, потужним сучасним обладнанням та налагодженою системою контролю на всіх етапах роботи.

 
Жіночі тампони «Мальва» створені з натурального органічного бавовни. Незважаючи на це, вони коштують дешевше імпортних аналогів. Проводять ці засоби гігієни згідно з міжнародними стандартами якості на сучасному безконтактному швейцарському обладнанні. Кожну партію тампонів знезаражують і перевіряють в сертифікованій лабораторії. Наша команда постійно проводить моніторинг відгуків про продукцію торгової марки «Мальва», що дає можливість враховувати всі потреби представниць прекрасної статі. Так чому ж багато хто віддає перевагу тампонам українського виробництва, завдяки яким пріоритетами?
 
Натуральність
 
На відміну від продукції мас-маркету, тампони «Мальва» виготовляють з 100% органічної бавовни. Це найкраще волокно для виробництва засобів жіночої гігієни, завдяки високим поглинаючим здібностям і, що дуже важливо, гіпоалергенна. Структура бавовняного волокна злегка шорстка з вкрапленням дрібних грудочок, при зіткненні з ніжною шкірою воно адаптується до форми тіла. Крім того, важливою характеристикою бавовни є те, що він «дихає». Длінноворсістие волокна бавовни не залишаються всередині, на відміну від віскози. Тампони надовго зберігають відчуття «сухості» і комфорту.
 
Думка споживача:
«Гінеколог порадила використовувати тільки натуральні бавовняні тампони. Оскільки тампони, виготовлені з віскози, яка набагато швидше вбирає виділення і слизову рідина, можуть призвести до утворення ранок і подразнень ».
Повний текст відгуку читайте тут.
 
Думка споживача:
«Їх роблять з натуральної бавовни - і це відчувається відразу. Дуже приємні на дотик та комфортні. »
Повний текст відгуку читайте тут.
 
 
Безпека
 
Тампони «Мальва» не містять ніяких шкідливих хімічних речовин, які можуть потрапити в кров через слизову. У першу чергу, мова йде про поверхнево-активних речовинах, які повсюдно використовують для виготовлення засобів гігієни. У тампонах «Мальва» їх немає! Також як відсутні ароматичні аромати, барвники і пластик. Найважливіше, що слід знати, бавовна для виробництва тампонів Мальва »відбілюють за допомогою перекису водню, що є абсолютно безпечним для здоров'я. Це означає, що в них немає діоксину. Так називають залишкове речовина, яка з'являється після відбілювання хлором. Воно здатне накопичуватися в організмі, порушуючи інтимне здоров'я жінки.
 
Думка споживача:
Ці тампони виготовлені з справжнього бавовни без всяких шкідливих домішок, а оскільки я намагаюся купувати тільки натуральну продукцію, вони мене підійшли просто ідеально. Мені подобається, що не відчуваєш ніякого дискомфорту і ніщо не заважає рухатися, немає ніякої алергії і роздратування.
Повний текст відгуку читайте тут.
  
Думка споживача:
Раніше я і не підозрювала про те, що засоби гігієни можуть викликати багато гінекологічні захворювання. Дізнавшись про це, я вирішила убезпечити себе від таких неприємностей і прийшла до висновку, що краще купувати натуральну продукцію. Так я знайшла для себе тампони «Мальва» від українського виробника.
Повний текст відгуку читайте тут.
 
Надійність і комфорт
 
Тампони «Мальва» представлені в трьох видах, виходячи з їх поглинаючої здатності:
- «Міні» (для необільних виділень, підходять для дівчаток);
- «Регуляр» (для виділень середньої інтенсивності);
- «Супер» (при рясних виділеннях).
Завдяки високим поглинаючим характеристикам бавовни, тампони «Мальва» забезпечують надійний захист до 4:00. Головне - дотримуватися рекомендацій з використання та підбору тампонів.
Форма тампонів була розроблена з урахуванням фізіологічних особливостей, тому їх використання не викликає дискомфорту.
 
Думка споживача:
Порадувало те, що якість тампонів виявилося досить хорошим. Вони не викликали жодного дискомфорту і їх вистачило на необхідну кількість часу. Загалом, зі своїм основним завданням тампони впоралися.
Я не можу сказати, що тампони Мальва краще тампонів більш дорогих і відомих брендів, але вони і не набагато гірше. На мій погляд, вони більш ніж виправдовують свою вартість і можуть служити альтернативою чи бюджетної заміною іншим (більш дорогим) торговим маркам.
 Повний текст відгуку читайте тут.
 
Вартість
 
Компанія «Ватфарм» вкладає гроші в якісне і дороге сировину, а не в рекламу. На підприємстві слідують головному кредо своєї роботи: «якісні товари для здорового життя». Тампони коштують дешевше аналогів з органічної бавовни, завдяки чому вони доступні для більшості жінок - від студенток до бізнес-леді.
 
Думка покупця:
Якість абсолютно влаштовує, і ціна радує, а платити за бренд зайвий раз не хочеться!
Повний текст відгуку читайте тут.
 
 
Тампони «Мальва» створені для Вас, любі жінки та дівчата! Користуйтеся натуральними засобами гігієни від українського виробника! Гінекологи всього світу стверджують, що необхідно віддавати перевагу натуральним засобам гігієни щоб уникнути алергічних дерматитів і молочниці. Адже не дарма ж лікарі рекомендують носити тільки натуральне бавовняне білизну, то ж стосується і тампонів. Одного разу скориставшись натуральними засобами гігієни, Ви більше ніколи не захочете купувати синтетичні аналоги.