Новинка! Тести на вагітність ТМ «Мальва»

16 марта 2016 - vatfarm
Плануючи народження малюка, кожна жінка бажає дізнатися про вагітність якомога раніше. Існують певні ознаки вагітності на ранніх термінах, але, як правило, вони проявляються лише після затримки менструації. Саме для цієї мети були розроблені найбільш чутливі тести на вагітність, які дають можливість отримати відповідь ще до затримки менструації.
 
Компанія «Ватфарм» представляє новинку – високочутливі тести на вагітність ТМ «Мальва». Тести ТМ «Мальва» –це тест-смужки і струменеві тести для діагностики вагітності на самих ранніх строках. Характеризуючись  високою чутливістю в 10 мМО / мл, тести визначать вагітність до затримки менструації – вже на сьомий день з моменту зачаття з точністю 99,9%. З усіх видів тестів найточнішими є ті, показник яких 10 мМО / мл.
 
Тести на вагітність ТМ «Мальва» визначають рівень гормону хоріонічного гонадотропіну в сечі жінки, який виробляється одним з шарів плаценти (хоріона) після запліднення. При нормальному перебігу вагітності цей гормон з'являється вже з сьомого дня після запліднення. Його концентрація відповідає 10 мМО / мл і вище. У крові даний гормон з'являється на 1-2 дні раніше.
Найголовнішими перевагами даних тестів є простота у використанні і швидкий результат, висока точність і безпека. Крім того, діагностику струменевими тестами можна проводити в будь-який час доби.
 
Особливості та переваги тестів на вагітність ТМ «Мальва»
 
Тести на вагітність «Мальва» – це експрес-тести для діагностики вагітності на ранніх термінах.
- Високий ступінь чутливості 10mME / ml. Можна використовувати до затримки менструації.
- Точність складає 99,9%.
- Швидкий результат.
- Зручність використання.
- Два найпопулярніших види тестів.
- Високоякісні матеріали, що не завдають шкоди здоров'ю.
- Стерильність.
 
  
Асортимент
 
Тест-смужка ТМ «Мальва» – тест, що складається з однієї смужки. Для проведення тесту потрібно дістати його з упаковки, не допускаючи попадання вологи. Тест опустити на 3-5 секунд до певної позначки в ємність з тільки що зібраною ранковою сечею. Після цього покласти його на горизонтальну поверхню і через кілька хвилин оцінити результат. Якщо з'явилася одна смужка –вагітності немає, в той час як дві смужки свідчать про те, що вагітність настала.
 
Струменевий тест ТМ «Мальва»  – досить підставити його під струмінь сечі (необов'язково ранкової). Тест можна проводити в будь-який час доби. Він має високу чутливість до хоріонічного гонадотропіну. При правильно проведеній діагностиці точність досягає 99,9%.
 
Як правильно використовувати
 
Суворе дотримання інструкції гарантує точність результату. Необхідно дотримуватися наступних правил:
- Оцінювати результат не раніше 5 хвилин і не пізніше 10, інакше тест може показати помилковий результат.
- Зберігати тести при кімнатній температурі, в місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів і вологи.
- Не слід використовувати тести з простроченим терміном придатності.
- Не рекомендовано напередодні проведення тесту вживати багато рідини, це може негативно позначитися на точності результату.
 
Не виключена ймовірність отримання хибнопозитивного або помилково негативного результату. Хибнопозитивний тест показує дві смужки при відсутності вагітності, псевдонегативний тест покаже одну смужку, коли вагітність є. Такі результати залежать від деяких факторів: точність дотримання інструкції, наявність певних захворювань, проведення тесту на дуже ранніх термінах вагітності.
 
Тести на вагітність ТМ «Мальва» – це найкраще співвідношення ціни і якості на сучасному ринку. Перш ніж їх використовувати, рекомендуємо детально ознайомитися з інструкцією.
 
Більш детальну інформацію дізнайтесь на сайті 
 

http://test.malvatm.com.ua/