Гінеколог рекомендує тампони «Мальва»

Гінеколог з багаторічним досвідом роботи Світлана Чередниченко рекомендує користуватися натуральними тампонами «Мальва» українського виробництва. 

Жінки, які користуються тампонами «Мальва»  говорять тільки позитивні відгуки про них, оскільки немає ніяких ускладнень при застосуванні, - розповідає гінеколог Світлана Чередниченко.
 
Якість тампонів завжди залежить від їх складу, тобто з чого вони зроблені, - впевнена Світлана Іванівна. Найкраще, коли до складу входить натуральне бавовняне волокно і не використовують хлор для відбілювання. Саме він викликає дискомфорт в піхві жінки. Тампони мають суттєву перевагу, адже вони вводяться в середню третину піхви, де дуже мало нервових закінчень. Дуже великий плюс в тому, що форма тампона при нагрубанні приймає форму тіла, тим самим жінка не відчуває ніякого дискомфорту.
 

 
Тампони підбираються індивідуально, залежно від їх поглинання. Приміром, тампони «Міні» в діаметрі менше 1,5 сантиметра, а дівоча пліва Гімена – до 2 сантиметрів, тому ними можуть користуватися дівчинки. При нормальних місячних користуються тампонами «Регуляр».
 
Як вибрати потрібний вид тампона? При введенні зовні залишається ниточка, саме по ній можна визначити який вид Вам потрібен. Якщо за 4 години, ниточка просочується повністю, значить, тампон не підходить під рясність виділень, тому потрібно брати вид з більшою поглинальною здатністю. Якщо ж ниточка залишається сухою і вилучення тампона затруднене, значить потрібно брати тампон з меншим поглинанням. 
 
Тампони «Мальва» абсолютно безпечні для жіночого здоров'я. Вони виробляють з 100% високоякісної бавовняного волокна без використання хлору та ПАРів, що гарантує натуральність. Тампони «Мальва» – бренд №1 українських тампонів, виготовлений з 100% натурального бавовняного волокна.
 
 
Група Вконтакті - https://vk.com/malvatm
Фейсбук - https://www.facebook.com/groups/malvatm/
Твітер - https://twitter.com/zdorovolive
Сайт тампонів «Мальва» - http://malvatm.com.ua /
Підписуйтесь на наш канал Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCfJEjmBAc4mSGeZvlKJROhA