Чому обирають медичну вату ТМ «Мальва»

Вже 50 років компанія «Ватфарм» виробляє широкий асортимент ватно-марлевої продукції для України і ближнього зарубіжжя. Місія роботи компанії – якісні товари для здорового життя.
 
Вата медична гігроскопічна гігієнічна ТМ «Мальва» – це 100% натуральна бавовна (без домішок синтетичних волокон), вибілений згідно європейським стандартам безпеки і якості за допомогою перекису водню. Бавовняна вата складається з довгих волокон, білого кольору з жовтуватим відтінком, в текстурі простежуються дрібні горошинки. Вата – м'який, пухнастий матеріал, з високою поглинаючою здатністю, при її використанні не виникає роздратування і алергії. Купуючи вату ТМ «Мальва», Ви отримуєте якісний товар, створений за найкращими традиціями ГОСТу. Головною оцінкою нашої роботи є відгуки покупців.
 
1. Відгук: Медична гігієнічна вата Мальва – М'яка справжня бавовняна вата
 
Переваги:
Високі поглинаючи властивсті, м'яка, бавовняна, натуральна, зручна, економічна, незамінна
 
Недоліки:
не знайшла
Вата торгової марки «Мальва» завжди є в нашій домашній аптечці. Нею я заміняю і ватні диски, і вушні палички, що не тільки економить мій сімейний бюджет, але і має ряд істотних плюсів. По-перше, вата набагато м'якша і приємніша на дотик, ніж диски, по-друге, це економніше, а по-третє – вата відмінно вбирає рідину. Я роблю ватяні кульки для різних косметичних і гігієнічних цілей, наприклад, для зняття макіяжу.
 
З появою малюка в нашій родині, я ще більш стала уважніше до вибору засобів гігієни. Саме тому для своєї дитини я вибираю бавовняну вату торгової марки «Мальва». Щоранку у нас починається з протирання очей ваткою змоченою у відварі ромашки. Цю процедуру шалено любить мій малюк. Головне – з вати не стікає і не капає відвар, вона м'яка і приємна на дотик.
 
Чому я пишу відгук? Я випробувала багато торгових марок, медичної вати, але високою якістю відрізняється тільки вата ТМ «Мальва» Вона відмінно вбирає рідину. Ця вата дуже м'яка і приємна на дотик. Більше того, це справжня бавовняна вата, така як раніше була за часів ГОСТу. І наявність дрібних вузликів свідчить про її походження, що вона натуральна.
 
Повний текст http://otzovik.com/review_2322942.html
 
 
2. Проста вата хорошої якості
 
У наш час винайшли безліч нових видів ватної продукції: ватні палички, ватні диски, ватні кульки і так далі, але всі вони не можуть повністю замінити звичайну вату, яка продається в аптеках рулонами. У мене вдома теж завжди є хоча б одна-дві упаковки медичної вати, і найчастіше це вата виробництва черкаського бренду "Мальва". Коштує медична гігроскопічна вата «Мальва» копійки, зокрема ціна упаковки вагою 50 г складає всього лише 2 гривні. Але скільки ж корисних речей можна зробити цієї копійчаної ватою! Найчастіше я використовую її в цілях гігієни (протерти обличчя, змити косметику), надання медичної допомоги домочадцям (наприклад, обробити рану) або ж взагалі в нестандартних творчих цілях (ми з дітками клеєм аплікації з вати).
 
Медична гігроскопічна вата Мальва абсолютно біла, без сторонніх вкраплень і запахів, вона змотана в щільний рулон, від якого без зусиль можна відщипувати невеликі шматочки вати. На дотик вата Мальва дуже м'яка і делікатна, з неї не сипляться ворсинки, та й стороннього запаху я жодного разу не помічала. Вата Мальва заслуговує вищий бал за своє незмінна якість!
 
Повний текст http://citykey.net/review/prostaya-vata-horoshego-kachestva
 
3. Ідеально підходить для очищення обличчя і демакіяжу
 
З усіх ват, які пробувала Мальва ідеально вписалася в засіб, за допомогою якого можна очищати обличчя.
За властивостями текстура її дуже добре підходить для тампонів, на які наносяться тоніки, лосьйони, молочко і т.д., а потім  знімати косметику, у тому числі з очей. Вона й м'яка, ніжна, з одного боку, а з іншого в міру щільна. Тому вона ніжна і дбайлива, але при цьому ефективно знімає забруднення або макіяж.
 
Для інших цілей вона, звичайно, теж підходить і добре справляється зі зняттям лаку з нігтів або з використанням в медичних цілях
Загалом, користуватися нею одне задоволення і дуже шкодую, якщо не вдається її знайти.
Виготовляє вату ТОВ «Ватфарм», м Черкаси.
 
Повний текст http://xn--b1accz8b1g.укр/ru/вата_медицинская_гигроскопическая_нестерильная_хирургическая_мальва-r61820.html
 
 
Дякуємо за Ваш вибір!