Статті

Як накласти пов'язку

На рани, місця опіків або відморожень накладають бинтової, Лейкопластирна, сітчасто-трубчасті пов'язки і пов'язки з косинки. Починаючи бинтування, зробіть два-три оберти бинта для його закріплення. Бинт повинен своєю тильною стороною легко і рівно розкочуватися і щільно облягати частину тіла, яка забинтовується, не стискаючи її. Добре накладена пов'язка не спадає і не заважає нормальному кровообігу.

Все про тампони

Останнім часом тампони перетворилися в найбільш популярний засіб жіночої гігієни. Різні жінки цінують різні його переваги, але найбільш цінують за те, що вони дозволяють і в досить делікатний період продовжувати улюблені заняття - танцювати, плавати, бігати і ін Крім цього, багатьом жінкам тампон дає відчуття захищеності, тому що не помітний навіть під самими облягаючим платтям, брюками або купальником.

Зручність і комфорт взамін здоров'я?

Зручність, комфорт, захищеність - ось, мабуть, основні критерії, якими керуються жінки при виборі засобів гігієни. А при цьому забувають про найголовніше - своє здоров'я.

Тампони "Мальва" і 100% бавовна

Чому тампони ТМ «Мальва» виробництва ТОВ «Ватфарм» виготовляються з рослинної 100% бавовняного волокна?

Особливості засобів жіночої гігієни

Сьогодні медики все частіше привертають увагу жінок до якості засобів гігієни, якими вони користуються, адже прокладки та тампони можуть стати пусковим механізмом розвитку і прогресування небезпечних жіночих захворювань.

Бавовна або «біле золото» – чому вона така цінна

 Ви знаєте, з чого можна виробити близько 1200 найменувань продуктів? З чого виготовляють справжню вату і більшість видів тканини: батист, ситець, бязь, марлю. А ще з нього отримують борошно, масло і папір. Так, це бавовна – дивовижна рослина.

Перші українські тампони «Мальва»

 Тампони «Мальва» – перші і єдині тампони українського виробництва. Засоби жіночої гігієни створюються із 100 % бавовняного волокна на швейцарському устаткуванні з дотриманням кращих традицій якості. За результатами народного тестування телеканалу «Україна» і відгуками споживачів, тампони «Мальва» ні чим не поступаються аналогічним європейським зразкам.

Вата медична ТМ «Мальва» –  найкращі традиції якості

   ТОВ «Ватфарм» понад півстоліття займається виробництвом медичної хірургічної та гігієнічної вати під торговою маркою «Мальва». Сформовані традиції на нашому підприємстві забезпечують систематичний контроль якості на всіх етапах виробництва –  від вибору сировини до упаковки. Вся вата ТМ «Мальва» виготовляється з натурального бавовняного волокна найвищої проби без домішок. 

Якою повинна бути медична вата

При покупці звичайної вати в аптеці, мало хто зі споживачів задає собі питання: а в чому ж відмінність між продукцією різних виробників, чому різниця у цінах?

Гінеколог рекомендує тампони «Мальва»

Гінеколог з багаторічним досвідом роботи рекомендує користуватися натуральними тампонами «Мальва» українського виробництва. 

Сторінки: 1 2 Наступна Остання