Про компанію

         

 

      

       В 1965 році розпочала свою роботу Черкаська фабрика гігровати – найпотужніший виробник в                  колишньому СРСР і єдине підприємство в Україні з повним циклом виробництва. Фабрика випускала до 18    тисяч тонн на рік медичної гігроскопічної вати. Черкаська вата славилася відмінною якістю і користувалася  великим попитом серед споживачів. Продукція постачалася по всій території Союзу: від Калінінграда до  Уралу.  
 
      Часи перебудови 90-х торкнулися і нашої фабрики. Практично всі підприємства, які працювали з  бавовною, втратили своїх партнерів і, таким чином, були загнані в кут. Необгрунтована цінова політика,  неідеальне законодавство, незахищений вітчизняний ринок – у таких умовах керівництво ТОВ «Ватфарм»  знаходить ідеї і нестандартні рішення. До продукції додаються інші медичні товари – і це дає бажаний  результат.
    

   Сьогодні ТОВ «Ватфарм» продовжує підтримувати кращі традиції українського ватного виробництва для  країн СНД і ближнього зарубіжжя. У жовтні 2011 року була введена в експлуатацію нова лінія по випуску  вати, укомплектована обладнанням провідних світових виробників LINKS, RITTER. ТОВ «Ватфарм» є єдиним  в Україні виробником медичної вати за європейським стандартам якості, споживчим властивостям, зовнішнім виглядом і надійностю упаковки. У 2012 році наше підприємство впроваджує міжнародну систему  управління якістю згідно вимогам ISO 13485:2003, проводить аудит оцінки продукції вимог Технічного регламента медичних виробів і отримує Сертифікат відповідності №UA.TR. 039.001-12 від 12.04.2012.

   Свою справу на «Ватфарм» знають, тому не зважаючи ні на що, підтримують репутацію і марку. Продукція ТМ «Мальва» відрізняється високою якістю і користується попитом. Власне сертифіковане виробництво, багаторічний досвід виготовлення медичної вати, постійне керівництво протягом останніх 30 років, висока кваліфікація працівників, сучасне обладнання від кращих європейських виробників з інноваційними технологіями виробництва дозволяють випускати високоякісну продукцію європейських стандартів якості.

   ТМ «Мальва» – це натуральні медичні товари та продукція особистої гігієни, виготовлені за найкращими традиціями якості. Ми – перший національний виробник вати і тампонів в Україні. 50 років успішної роботи на ринку говорять про високу репутацію та якість. Наші товари, як і квітка мальва, ніжні, натуральні, зі своєю історією.

   Назву торгової марки «Мальва» було обрано не випадково. Квітка мальви асоціюється з чимось ніжним, красивим і рідним – саме такою є наша продукція.
 
  Мальва – символ сонця. Ще з давніх часів вона вважається національною і улюбленою квіткою українців. Нею прикрашали двори, розмальовували печі і стіни, а подаровані писанки із зображенням мальви приносили щастя в дім. Історія цієї чудесної квітки налічує більше п'яти тисяч років. Ще в Стародавньому Китаї знали про цілющі властивості мальви, а японці дарували богам пелюстки на знак подяки. В давні часи до мальви зверталися з таким проханням: «Благослови, мальва, зустрічати новий день, радості чекати, всіх і все любити і ніколи не грішити».
 
Торгова марка «Мальва» – це:
 
 • Натуральна продукція високих стандартів і кращих традицій якості.
 • Постійне вдосконалення на всіх етапах виробництва: від підбору сировини до упаковки, зберігання і транспортування готової продукції.
 • Широкий асортимент медичної продукції та товарів особистої гігієни:
»вата медична гігроскопічна гігієнічна, хірургічна, ватні кульки;
»бинти марлеві медичні, відрізи марлеві медичні, серветки марлеві медичні;
»пакети перев'язувальні першої медичної допомоги;
»тампони жіночі гігієнічні.
 
 
 
ТМ «Мальва» – це перші і єдині українські тампони, створені з високоякісного 100% бавовняного волокна. Десятки тисяч дівчат і жінок, які постійно користуються цією продукцією, вже змогли оцінити всі її переваги. Тампони ТМ «Мальва» випускаються на швейцарському обладнанні RUGGLI і відповідають кращим аналогам європейського виробництва.  
 
Наша якість
 • Сировина – 100% бавовняне волокно.
 • Сучасне обладнання, технології міжнародних стандартів, високваліфіковані фахівці з багаторічним стажем забезпечують найвищу якість.
 • Ми пишаємося, що працюємо для тих, хто вибирає якість, створюємо функціональні, максимально зручні продукти для Вашого здоров'я.
Якість, гідна майбутнього
 
   Компанія «Ватфарм» – надійний партнер з 50-річним досвідом роботи. Компанія отримала заслужену репутацію, довіру партнерів і споживачів, завдяки своїм принципам роботи та високій якості продукції. Сьогодні під торговою маркою «Мальва» випускається широкий асортиментний ряд ватної продукції, перев'язувальних матеріалів. і товарів особистої гігієни. Ми – перший і єдиний виробник українських жіночих тампонів.
 
 «Ватфарм» визнано однією з найбільш привабливих компаній для співпраці на українському фармацевтичному ринку серед виробників товарів медичного призначення.
 
 • Продукція «Ватфарм» відрізняється високою європейською якістю і вигідними цінами.
 • Товари, виготовлені на підприємстві, добре відомі і користуються попитом у всіх регіонах України.
 • Ми працюємо за міжнародним стандартом якості. ISO.
 • Індивідуальні умови співпраці і гнучка цінова політика для кожного клієнта.
 • Підприємство виконує замовлення будь-якого обсягу.
 • Зручна форма оплати.
 • Доставка продукції замовнику здійснюється в найкоротші терміни.
 • Якісне обслуговування кваліфікованими менеджерами, повний супровід виконання замовлення товарів.
Місія роботи – якісні товари для здорового життя.